Moje prvé kroky k závodeniu na motocykloch sa začali na výstave motoriek v Inchebe-Bratislava 17.3.2012, kde bola možnosť sa prihlásiť na Junior Moto Academy.

V sezóne 2012 som úspešne absolvoval Junior Moto academy - Orechová Potôň-Slovakia ring,moto-academy Gábora Talmacsiho v Hernarde v Maďarsku. V akadémiách som sa učil jazde na skútroch a Hondách NSR,  kde ma učili profesionálni a kvalifikovaní tréneri.

Popritom v sezóne 2012 som sa zúčastňoval pretekov, kde som získal uspokojivé výsledky pre náš team.

Mojím cieľom je sa neustále zlepšovať v technike a jazde na motocykloch, aby som mohol neskôr úspešne jazdiť na vyšších kubatúrach motocyklov a dosahovať výborné výsledky.

Ďakujem nášmu teamu, že mi pomáha rozvíjať sa v jazdeckých schopnostiach, v pretekoch a v zabezpečení celého riadenia teamu.

                    Jazdec 66: Filip Simonics

SPONZORI:

OBCHOD S DETSKÝM A DAMSKÝM OBLEČENÍM

ZÁSOBOVANIE A DISTRIBUCIA OBLEČENIA

Mierové námestie  4/7c Senec

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Motospol Nové Zámky. Predaj,servis motocyklov.

www.motospolracing.sk

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://cermoracing.webnode.sk/

Moto škola

Škola bezpečnej jazdy 

Požičovňa  Motocyklov

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                   

https://www.dokumenta.sk/sk                                           

 

 

 

 

Dokumenta, a.s.                                Licence Professional, s. r. o.  

Strojnícka 103                                      Strojnícka 103

Bratislava 821 05                                     Bratislava 821 05                 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------      

www.astik.sk                             predaj a šitie pracovných odevov.

Tomášov   Hlavná ul.

 

Napíš keď niečo potrebuješ

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok

Anketa

Stačí Vám obsah čo sem dávame?

áno 46 1%
nie 4 515 99%

Celkový počet hlasov: 4561

Registrácia účastníka

Vyplňte prosím nižšie uvedené údaje: